Security systems

IFE 2009 Demosu ve Yangın ile alakalı videolar.

Yangının başlama anı ve IFE 2009'un otomatik müdahelesi ve yangının söndürülme anı.
Istanbul TEM otoyolunda halk otobüsünde meydana gelen yangın ve Hiçbir güvenlik alınmamış her otobüsün yangın haalindeki olası durumu.
Motorda çıkan bir yangın sonucu hiçbir otomatik müdahele olmadığı için dakikalar içinde araç kül oldu.

son videolar

Şehirler arası otobüs yangını - nusaybin

Aracınız kül olmadan itfaiyeyi değil bizi arayınız!!!!

LPG ile çalışan otobüsteki yangın örneği

LPG ile çalışan bir araçta çıkan yangına elle müdaheleyi tamamen unutun. Ancak itfaiye müdahele edebilir ama itfaiye bölgeye intikal edene kadar zaten ortada otobüs diye kalmaz. IFE 2009 Yangını başladığı anda söndürür böylece ne aracınıza bir zarar gelir, nede yolcularınıza

Havanın soğuk olması veya mevsimin kış olması otobüste yangın çıkması gerçeğini değiştirmez.

Dört mevsimi olan bir ülkede yaşıyoruz kış olması veya hava şartlarının soğuk olması yangını önlemez. Bu gerçeği bugün kabullenip bizimle bağlantıya geçin, yolcularınızın ve sizin can ve mal kaybını şimdiden güvence altına alın.

Otobanda çıkan bir yangın en kötüsüdür.

Şehirler arası otobanda çıkabilecek bir yangına Itfaiye bir kaç saatten önce asla müdahele edemez ve taşıdığınız sınırlı yangın söndürme tüpü ile bu yangını durdurmanız imkansızdır.

Otobüs yangınlarının başama nedeni %99 Motor aksamından kaynaklanmaktadır.

Her an heryerde ufak bir kıvılcım veya şase olması durumunda yangın başlamaktadır. El ile müdahele ile söndürme imkansız olup itfaiye bölgeye intikal edinceye kadar otobüs yanıp kül olmaktadır.!.

yangın tüpleri ile yangın sönmez gerçeği!

Yangın söndürme tüpüyle yaptığınız müdahele ile motorda çıkan bir yangın asla sönmez. Kendinizi kandırmayın. Birşey olmaz deyipte kendinizin ve taşıdığınız yolcuların can ve mal kaybını riske atmayın..